Serwis

Serwis, naprawa i przeglądy wózków widłowych
 
Nasza firma prowadzi również serwis remontowo-naprawczy, gdzie przeprowadzone są remonty wózków widłowych. Zakres usług obejmuje niewielkie bieżące usterki, jak i remonty kapitalne, w tym również silników.
 
Naprawa i przegląd to podstawowy zakres usług remontowych przeprowadzanych w naszej wypożyczalni, lecz został on poszerzony o kompleksowy serwis, który umożliwia wykonanie generalnej renowacji każdego wózka widłowego. Każda maszyna po naprawie, przeglądzie lub remoncie posiada kartę gwarancyjną ważną nawet przez okres 12 miesięcy. Dla Państwa wygody pełnimy usługi serwisowe z dojazdem do Klienta, niezależnie od tego czy mieszkacie w Radomsku, Wrocławiu, Radomiu czy w Częstochowie.

Naprawa w naszym warsztacie obejmuje renowację wszelkich podzespołów wózków widłowych, w tym elektroniki, silników spalinowych i elektrycznych, przekładni hydrokinetycznych oraz manualnych, układów maszt-karetka i inne. Z kolei dokładny przegląd pozwoli na wykrycie wszelkich usterek, które mogą przyczynić się do niebezpiecznych sytuacji. Zapraszamy do współpracy klientów, których miejscem zamieszkania jest Częstochowa lub inne, dowolne miasto kraju.

Nie czekaj. Upewnij się, że Twój wózek widłowy nie zagraża bezpieczeństwu Twojej pracy lub Twoich pracowników. Przeglądy, naprawy a nawet generalne remonty to konieczność dla wyeksploatowanych wózków widłowych. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie.
 

serwis wózków widłowych
 
Części do wózków widłowych

Jeśli nie straszne są Ci samodzielne naprawy lub usterka w Twoim wózku widłowym jest na tyle prosta, że możesz wykonać ją samemu, to z pewnością będziesz potrzebował części. Przedsiębiorstwo Halplast oferuje wysyłkę wymaganych elementów z Częstochowy do dowolnego miejsca w kraju. Posiadamy części zamienne do wózków widłowych takich marek jak: Toyota, Hyster, Jungheinrich, Linde, Nissan.
 
Firma Halplast oferuje również usługę sprowadzania poszczególnych części do wózków widłowych, które zostały wyprodukowane przez innych producentów. Pamiętajcie, że siedziba naszego zakładu zlokalizowana jest nieopodal Częstochowy więc przy planowanej naprawie musicie brać pod uwagę czas sprowadzenia danych części oraz wysyłki pod wskazany przez Was. Serwis wózka widłowego nie jest prostą czynnością więc jeśli jest to możliwe, to gorąco polecamy byście skorzystali z proponowanej przez nas usługi naprawczo-remontowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie mieć pewność, że wykonana renowacja jest solidna i kompletna a sam wózek widłowy nie będzie stanowił zagrożenia dla bezpieczeństwa miejsca pracy.
 
W celu uzyskania większej ilości informacji napisz do nas na adres mailowy: wozki@wozkiczestochowa.pl lub zadzwoń pod numer telefonu: 604 570 916. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania i doradzić najlepsze rozwiązania dla naprawy Waszych wózków widłowych. Firma Halplast szczyci się swoim profesjonalizmem i satysfakcją wszystkich swoich klientów – nie czekaj. Skorzystaj z szerokiej palety naszych usług.
 

naprawa wózków widłowych
 
Transport
 
Posiadamy własny transport do przewozu wózków widłowych. Cena od 2,5 zł netto za kilometr. Maksymalne obciążenie lawety do 11 ton.